Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Geodezji i Administracji

ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta
w Katedrze Geodezji i Administracji

Kandydat przystępujący do konkursu powinien posiadać:

• Stopień naukowy doktora
  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych
  • minimum 10 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu służby wojskowej
  • dorobek badawczy i doświadczenie dydaktyczne; w szczególności w zakresie logistyki, bezpieczeństwa narodowego,  zarządzania kryzysowego oraz przedmiotów związanych z ekonomią
  • udokumentowaną znajomość jednego języka konferencyjnego
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z zarządzaniem finansami

Wykaz dokumentacji konkursowej:

1.   podanie adresowane do Rektora UWM w Olsztynie,
  2.   życiorys naukowy,
  3.   kwestionariusz osobowy z fotografią ,
  4.   odpis aktu nadania stopnia doktora,
  5.   wykaz  dorobku naukowego,
  6.   opinię z ostatniego miejsca pracy (dotyczy osób spoza UWM),
  7.  oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku   określonym w ogłoszeniu o konkursie

Kandydaci spoza Uczelni składają dodatkowo:

1. opinię z ostatniego miejsca pracy,

2. oświadczenie o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie.

Informacje:

• Zgłoszenia udziału w konkursie należy składać w Dziekanacie Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku, ul. Kościuszki 23, w terminie do dnia 31 lipca 2018 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 sierpnia 2018 r.
  • Wynagrodzenie dla stanowiska adiunkta zawiera się w przedziale: 3820,00 –4120,00 PLN
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Ustawy z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (tekst jedn. Dz. U.  2017 r., poz. 2183 z późn. zm.).

Dziekan Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych w Ełku

prof. dr hab. Wojciech Guzewicz, prof. zw.